Mekanik tesisat ile ilgili her türlü ihtiyacınız için

Phone0224 220 90 80

Referans listesi için tıklayınız

Firmamız

 

1990 yılında Isıtaş Mühendislik Ltd.Şti bünyesinde şirket ortağı olarak başladığım; ısıtma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat, doğalgaz, yangın, buhar, kızgınyağ taahhüt ve proje işlerini kapsayan mekanik tesisat faaliyetlerimle sektöre uzun yıllar hizmet verdikten sonra; 2006 yılında ENDOGAZ ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ.’yi kurdum.

Amacımız; mekanik tesisat sektöründeki mühendislik uzmanlığımızı ağırlıklı olarak sanayi, toplu konut, ticaret merkezi vb. alanlarda en uygun fiyat ve en son teknoloji ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda Endogaz; Bursa, Adana, İzmir, İzmit, Adapazarı, Manisa, Bilecik, Çanakkale, Bandırma, Balıkesir, Gemlik, İskenderun, İstanbul bölgelerinde bulunan sanayi kuruluşları, ticaret merkezleri ve toplu konutlarda doğalgaz, yangın, buhar, havalandırma, endüstriyel ısıtma-soğutma, merkezi ısıtma-soğutma, temiz su, pis su, altyapı çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti Endogaz’ın faaliyetlerinin temelini oluşturur. Bu yüzden çalışmalarımızda müşterilerimize hizmet verirken öncelikle ihtiyacı karşılayacak en uygun çözümü en uygun fiyatla sunmaya çalışmaktayız.

Özellikle günümüzde oldukça büyük önem kazanan enerji ve kaynak kullanımı tasarrufunu da göz önüne alarak teknoloji, mühendislik ve teknik gelişmeleri de yakından takip ederek optimum çözüm arayışlarını sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimizle; tecrübeli, güleryüzlü ve uzman ekiplerimizle sizlerin de memnuniyetinizi kazanacağımızdan eminiz. Saygılarımızla.

     
Halis Yavuz
Mak.Yük.Müh.
Genel Müdür

 

Sertifikalarımız